Середа, 22.11.2017, 13:10
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Середня загальноосвітня школа №60 І-ІІІ ступеня м. Львова

Меню сайту
форма входу
статистика
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці олімпіад

 
  Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 н.р.


І місце

Петрів Віталій (8-а)             німецька мова           вч. Міхновська Г.М.

Мацура Юлія (9-а)              німецька мов            вч. Мандзяк М.М.

Конарська Ольга (11-а)       німецька мова           вч. Кривцун В.Є.

Ільїна Ольга (10-а)             українська мова       вч. Мартинів М.М.

Власюк Ірина (11-б)           географія                  вч. Шелест І.І.

Лісовський Артур (8-а)       історія                       вч. Левицька Н.В.

Чубко Максим (9-б)           історія                       вч. Левицька Н.В.

ІІ місце

Чолавин Юрій (8-а)            німецька мова           вч. Мандзяк М.М.

Власюк Ірина (11-б)          біологія                     вч. Манько Н.І.

Власюк Ірина (11-б)          фізкультура               вч. Спринь Ю.М.

Власюк Ірина (11-б)        хімія                           вч. Ільків М.Б.

Петришин Святослав (9-б)   правознавство         вч. Марченко О.Я.

Василишин Уляна (11-а)     правознавство           вч. Марченко О.Я.

Староста Юрій (10-а)        інформаційні               вч. Дутко Л.В.

                                      технології

ІІІ місце

Ільїна Ольга (10-а)            німецька мова           вч. Міхновська Г.М.

Верхоляк Мар’яна (9-а)      німецька мова           вч. Мандзяк М.М.

Петрушко Андрій (7-в)       математика               вч. Кутна У.Г.

Кравченко Вікторія (8-в)    математика               вч. Гевало Г.І.

Курницька Романа (7-в)      українська мова        вч. Павлович О.Б.

Качмар Христина (9-в)        українська мова        вч. Мартинів М.М.

Паньків Ярина (11-б)           українська мова        вч. Левицька С.П.

Кравченко Вікторія (8-в)    біологія                      вч. Манько Н.І.

Ільїна Ольга (10-а)            географія                   вч. Шелест І.І.

Чубко Максим (9-б)             хімія                       вч. Ільків М.Б.

Ільїна Ольга (10-а)               хімія                       вч. Ільків М.Б.

Головашова Алла (10-а)      історія                     вч. Жаб’як О.Ф.

Петрів Віталій (8-а)             етика                      вч. Коваль О.В.

Кравцов Андрій (11-а)         інформаційні             вч. Дутко Л.В.

                                        технології


 



 


 
 


Наш час


Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
онлайн радіо

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz